Ярмарок Spoga 2019

- Dec 20, 2019-

На виставці Spoga 2019 ви можете легко представити більше 27 новинок на вуличних меблях. Він охоплює крісло бістро, стільці ресторану, обідні крісла в готелі, набори меблів для внутрішнього дворика. Нові вироби покращують ткацтво та матеріал. Створення декількох нових типів плетіння, і мотузка для виготовлення внутрішнього дворика або садового стільця.

Spoga gafa - провідна в світі експозиція садівництва та садівництва. Більше 2000 учасників з понад 60 країн світу презентували своє натхнення для зеленого саду понад 40 000 міжнародних професійних відвідувачів. І всі марки садової техніки, незалежно від розміру бізнесу, можуть зустрітися з найважливішими покупцями та керівниками бізнес-рішень з усього світу. Він також має останню інформацію та розробки всієї галузі.

Міжнародна спортивна продукція, обладнання для кемпінгу та садово-побутове життя Expo принесуть багато джерел натхнення для садових продуктів у всьому світі. Триденний чистий тур по саду охопить вогняні події барбекю, останні свіжі декори саду та рослини, а також захоплюючі семінари експертів. Це буде перетином творчого натхнення, інформації в Інтернеті та зеленого бізнесу.