КИТАЙ МЕЖДУНАРОДНИЙ МЕБЛІ ЕКСПО 2020, ГУАНГЖУ

- Dec 20, 2019-

Легкі меблі на вулиці візьмуть участь у китайському міжнародному фурнітурі EXPO 2020, GUANGZHOU.

Новий дизайн починає розробляти безліч типів і кольорів плетіння для більшої кількості країн.

Стиль дизайну наблизиться до сучасного та просто. Цього року ми побачили, що розрив між внутрішнім і відкритим стає невеликим, стільці в ресторані також можуть використовуватися в їдальні.

Протягом останніх двох десятиліть Китайський національний ярмарок завжди наполягав на тому, щоб прийти від учасників виставки та аудиторії. Прагнення експонентів та відвідувачів красивої справи - це філософія Ярмарку, щоб прагнути до своїх цілей. Завдяки великому масштабу, повним категоріям та високій якості, він має високу аудиторію та завоював довіру галузі. Він завжди користувався репутацією барометра китайської меблевої промисловості. У 2017 році на Національному ярмарку Китаю почули танці та танці, відпливли на тему "майстерність та якість, всебічне стикування", вдосконалили для створення якісних виставок, оптимізовану участь та перегляд, і стали лідером здорового розвитку китайської індустрії домашнього оздоблення та глобальної індустрії домашнього оздоблення. Флагман постійно зростаючих авіаносців.

Китайський домашній ярмарок Гуанчжоу у березні - це модель інтеграції найкращих ділових вузлів та високоякісних виставкових майданчиків протягом року. Його завжди оцінювали галузь та підприємства. У березні 2017 року домашній ярмарок Гуанчжоу в Китаї створив блискуче майбутнє з 3992 компаніями по всьому світу. Експоненти спільно створили міжнародний бенкет меблів для дому, наповнений барвами та ароматами, на який було залучено 191 950 відвідувачів з комерційною вартістю з понад 200 країн та регіонів світу, що на 13,7% більше порівняно з попереднім роком, з них відвідувачі з китайського ринку Порівняно з аналогічним періодом минулого року чистий приріст склав 23 774 особи. Хоча міжнародна радіаційна потужність не зменшилася, вона значно посилила вплив внутрішнього ринку.