КИТАЙ МЕЖДУНАРОДНИЙ МЕБЛІ EXPO 2019, ШАНХАЙ

- Dec 20, 2019-

Легкі меблі на вулиці брали участь у CIFF 2019, SHANGHAI. Легкість показала більше нового дизайну садових меблів, колір - темно-сірий тон. Включаючи набір диванів, обідні набори для внутрішніх двориків та бістро на відкритому повітрі.

У 2019 році кількість країн-регіонів та регіонів, що беруть участь, зросла з 24 останніх вух до 29 у чотирьох міжнародних павільйонах брендів у E1, E2, W6 та E12. До нових країн-учасниць належать Нова Зеландія, Греція, Іспанія, Португалія та Бразилія з 222 брендами-учасниками. Японія, Південна Корея, Філіппіни, В'єтнам, Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Шрі-Ланка, Індія та інші країни Південно-Східної Азії також бачать бренди для участі у виставці.

Компанія «Меблі Китаю» цього року запустила JJGLE EZBUY, платформу B2P для професійних закупівель у поєднанні з «виставка + Інтернет». Кожен член зареєстрованих підприємств може скористатися цією платформою, щоб отримати невеликий магазин додатків, що належить власним підприємствам. 4-денна виставка буде продовжена до 365 днів на платформі. Нові закупівлі меблів для роздрібної торгівлі будуть реалізовані через новий канал Інтернет. Покупці можуть безпосередньо купувати високоякісну та доступну продукцію у виробників.