Відкритий бістро стіл і стільці набір меблів

Спростіть ручне ткацтво меблів, що експортуються з 2007 року, наполягаючи на створенні та якості. Ласкаво просимо зв’язатися з нами щодо готелів, ресторанів на відкритому повітрі, кави, бістро чи інших проектів.
Чат зараз

Відомості про продукт

Для бістро на відкритому повітрі або у дверях вогні бістро, як правило, темні та поліхромні. Відкриті столи та стільці бістро, як правило, два шматки стільців та стіл; колір бурий або чорний.


outdoor bistro chairs

Пункт №E1187
Розмір46 * 58 * 89см
N.W.3,5 кг
Пакет11шт / стек
МатеріалАлюмінієва трубка та поліетиленовий ротанг

Якщо це вуличне бістро, хороший вибір - невеликий набір бістро. Стілець з алюмінієвого ротанга або алюмінієвого текстилену з особливим дизайном та дизайном плетіння.

bistro chairs

ПроМеблі для гостинності в більшості випадків залежать від стилю оздоблення та культури міста. Перспективи будівлі готелів - це для людей, які хочуть оцінити, всередині. Люди звернуть більше уваги на меблі та оздоблення деталей. Ми не думаємо, що існує помітний розрив між внутрішніми меблями та вуличними меблями. Цей стілець зі світлим кольором і ротангом схожий на круглий. Порівняно з плоским ротангом, цей круглий ротанг буде м’якшим. Якщо готельний номер оформлений у світлих тонах, гарним вибором буде поставити цей стілець на балконі. Два стільці з круглим столом, підставка для столу в античному стилі та легка стільниця. Чашка кави, чому нам потрібно розмежовувати, що це садові меблі або внутрішні меблі? Стільці та стіл для кави та перерви. Це будуть все одно стільці під відкритим небом у бістро.

small bistro set

Hot Tags: відкритий бістро набір меблів для столів та стільців, виробники, індивідуальні, оптовий продаж, купити, знижка, оптом

Розслідування

You Might Also Like