Чорний Сучасний столові стільці столовий набір

Завод індивідуальний стілець їдальні для гостинності, громадського харчування ланцюга. Ласкаво просимо оптом, роздрібна торгівля Або дистриб'ютора зв'язатися з нами.
Чат зараз

Відомості про продукт

modern dining chairs

Елемент No(У 2010 році) з'яс 2015 року
Вимір47*56*84
Н.В.3,4 кг
Пакет11шт/стек
МатеріалАлюмінієва трубка та ротанга PE

Обідній стілець з барвистим дизайном або простим дизайном, щоб зустрітися з різними місцями, такими як задовольнити в школі

Або лікарні, якщо це для школи, наприклад, університет, колір буде теплим, бежевим, світло-коричневим, часто обраний, круглий обідній набір з двома або чотирма стільцями і круглим столом. Навчання в університеті, шкільний двір є місцем для навчання також це місце для життя, щоб засвоїти друзів. Якщо це в середній школі, ви знайдете більш барвисті стільці в середній школі, синій стілець, червоне крісло, зелене крісло, обідній стілець з чорно-білим. Незалежно від того, в університеті або середній школі, сучасні стільці їдальні популярні.

black dining chair

Стілець їдальні укладений, пакет укладений і загорнутий папером, є колесо з рамою, що робить його легким для переміщення і транспортування. Якщо ви вперше придбати обідній стілець для відкритого або критого кафе, ресторану або бістро, чорний обідній стілець є безпечним вибором.

round dining table set

Hot Tags: чорний сучасні стільці столові, виробники, індивідуальні, оптові, купити, знижки, навалом

Розслідування

You Might Also Like