Ласкаво просимо до компанії Foshan Nanhai Ease Outdoor Furniture Co., Ltd Довірені зовнішні меблі


about-us2_01.jpg


Ease була заснована в серпні 2007 року паном Ся в місті Lishui Nanhai District, місто Фошань. До цього пан Ся працював понад 10 років у виробництві меблів на відкритому повітрі. У 2004 році він побудував виробничу базу для підрядних меблевих компаній Holland Alu-light у місті Qingyuan, що дозволило йому отримати великий досвід управління фабрикою алюмінієвих підрядних меблів. Нарешті, за допомогою друзів та замовників, він побудував власну фабрику Ease Outdoor Furniture.

Меблі Ease Outdoor призначена для виготовлення зовнішніх меблів з алюмінієвою рамою, PE ротанга і текстилю. Асортимент продукції включає в себе ручне плетіння з алюмінієвого ротанга, крісла з текстилю з алюмінію та основи столу. Всі вони підходять для зовнішніх і внутрішніх приміщень, такі як ресторан, кафе, вуличний ресторан, їдальня під відкритим небом, сад, внутрішній дворик, бар, пляжний курорт, балкон готелю та всі місця для дозвілля.   Ми дуже вмілі в оздобленні бамбуковим виглядом. Зараз ми інвестували ще одну виробничу лінійку - алюмінієві меблі високого класу (набори крісел та диванів).

Після постійного розвитку протягом багатьох років, покращення якості продукції та розширення виробничих потужностей, ми представили різноманітне сучасне обладнання, наприклад, автоматичні машини для гнуття труб.

about-us2_02.jpg


Щоб продовжувати вдосконалювати наш вигляд деревини та оздоблення бамбукового вигляду, у нашій майстерні з порошкового фарбування ми створили автоматичну лінію для нанесення покриттів та машину для переробки високої швидкості. Наша марка розпилювача - Gema, виготовлена швейцарською. Наше обладнання для порошкового покриття є лідером у галузі. Все це обладнання обладнання виводить наше ремесло для покриття на чільне місце у всій галузі.

about-us2_03.jpg


Тим часом, виконуючи вимоги уряду, ми не здійснили жодних скидів стічних вод та жодного забруднення. Ми кваліфіковане підприємство з охорони навколишнього середовища.

Як ми знаємо, виробникам меблів на вулиці потрібні численні працівники, оскільки ткацтво та складання текстилю потрібно виконувати вручну, вони не можуть бути закінчені машинами. EASE має багато кваліфікованих працівників, що є ще однією перевагою EASE OUTDOOR. У нас достатньо замовлень, щоб наші працівники працювали цілий рік. Навпаки, робітники здебільшого тимчасові на деяких невеликих фабриках. У нас майже 200 робітників у високий сезон, і ми могли б виробляти більше 300 контейнерів штатного контейнера на рік.

about-us2_04.jpg


На всю продукцію, що продається EASE OUTDOOR, ми можемо надати дворічну гарантію. Для покриття з ультрафіолетовим покриттям ми використовуємо 6061 стандартний алюміній та порошок. Ці матеріали досить хороші для складного та мінливого зовнішнього середовища. Якщо у замовника є особливі вимоги, ми також можемо використовувати покриття Тигра. Тоді плетені ми використовуємо бренд Wintech. Залежно від ситуації, ми можемо запропонувати плетену гарантію на 5 років, якщо клієнт потребує. Тканина подушки є водонепроникною та стійкою до ультрафіолетового впливу. Ми також можемо використовувати бренд Sunbrella, якщо замовнику потрібні високоякісні подушки.

about-us2_05.jpg


Пакет - ще одна важлива частина; Взагалі стільці упаковують так

about-us2_06.jpg

У нас багато моделей пройшли тест EN581, а тим часом пройшли ISO9001. Високоякісний продукт є наріжним каменем розвитку компанії.

about-us2_08.jpg


Щороку ми розробляємо кілька нових моделей і демонструємо їх на виставках. Ярмарок Spoga кожного вересня - найважливіша виставка. Минуло шість років, почали з кабінки площею 12 квадратних метрів, потім ми щороку витрачали до 24㎡, 40㎡, 64㎡ і продовжуємо. Минулої Споги ми мали кабінку понад 100㎡. Ми віримо, що в майбутньому ми будемо сильнішими та професійнішими. Крім ярмарку Spoga, ми також відвідували Шанхайський міжнародний ярмарок меблів та CIFF.

about-us2_06.jpg

Ми щиро вітаємо клієнтів відвідати наш стенд. Ми високо за ваші цінні пропозиції, щоб ми могли бути кращими та кращими. Ми відкрили новий офіс з продажу експорту в центрі Фошань і розширили свою команду з продажу, щоб забезпечити більш ефективне та професійне обслуговування наших клієнтів.

about-us2_07.jpg

З розвитком протягом багатьох років EASE OUTDOOR перетворився з просто виробника OEM на завод ODM. Найближчим часом ми покажемо більше наш оригінальний дизайн. З нетерпінням чекаємо вашої уваги, а також вітаємо з нами надзвичайних дизайнерів. Ми віримо в це глибоко, оригінальний дизайн, висока якість та професійне обслуговування - це основи постійного розвитку для майбутнього EASE OUTDOOR.